facebook

Kõrvalmenüü ja filtrid

Ostutingimused

Kauba tellimiseks/ostmiseks on järgmised variandid:
  • Meie e-poest www.armastusest.ee
  • Meie kontorist Tartus Jalaka tänav 83.
 
Toodete eest tasumine on ülekandega vastavalt esitatud arvele, mis koostatakse lähtuvalt esitatud tellimusele. Soovi korral saab arve vormistada nii ettevõttele, MTÜ-le või muule EU-s registreeritud organisatsioonile.
 
Tellimust hakatakse komplekteerima peale arve laekumist või maksekorralduse saatmist aadressile info@armastusest.ee. Tellimus edastatakse SmartPostile maksimaalselt kolme tööpäeva jooksul. 
 
Juhul kui soovite tooteid kätte saada mujal kui Tartus, saadetakse tellimus SmartPostiga teie valitud SmartPosti pakiautomaati, arvele lisandub transporditasu 3.75 € või kullerteenuse puhul 7€. Tartus saab toodetele ise järele tulla aadressil Jalaka 83. Selleks lepime eelnevalt telefoni teel aja kokku. 
 
Võimalik on kaupade saatmine ka teistesse EU riikidesse. Selleks võtke palun ühendust info@armastusest.ee. 
 
Registreerunud kasutaja hakkab saama alates 500€ ostusumma täitudes allahidlust. 500€ -5%, 750€-7,5%, 1000€-10%. Arvestus on aasta põhine, aasta algab registreerimisega.            
Pretensioonid tarnitud koguste, kvaliteedi jms osas tuleb esitada hiljemalt 72 tunni jooksul pärast kauba kätte saamist. Hilisemaid pretensioone kahjuks arvestada ei saa.
 
Kõik käesoleval lehel toodud hinnad sisaldavad Käibemaksu ja kehtivad Armastusest Inspireerituna OÜ e-poes.  
 
Kõik hinnakirjas olevad pildid on tehtud reaalsetest toodetest, aga olenevalt partiist ning arvuti monitorist, printeri värvidest vms võib pildi ja reaalse toote vahel olla värvierinevusi.
 
Puuviljad ja pähklid on pakitud õhukindlatesse kilepakenditesse. Õlid on kas plast- või klaaspakendis.
 
Tellimisel olevate toodete tarneaeg on enamasti 1 – 4 nädalat. Olenevalt tellimuse esitamise hetkest. Üldjuhul saabub kord kuus uus partii kaupa.
 
Kui tarbite mõningaid tooteid regulaarselt ja pikemaajaliselt, siis võib juhtuda, et mõne toote (eriti puuviljade) värvus, maitse jne võivad aja jooksul muutuda – olla mõnevõrra erinevad. See on normaalne ja see tuleneb partiidest, kliimast konkreetse toote kasvupiirkonnas tema kasvuajal, päikese intensiivsusest kuivatamise ajal, sellest kui palju aega on möödas korjamisest ja kuivatamisest (puuviljad valmivad teatavasti kindlatel aastaaegadel) jne.
 
Tulenevalt Euroopa ladudesse saabuvatest partiidest ning aastaaegadest võivad muutuda toodete hinnad. On oluline teada, et me teeme enda poolt kõik, et hoida hinnad võimalikult stabiilsetena, kuid alati ei ole see siiski kahjuks võimalik, sest maailmaturu hind sõltub paljudest teguritest: saagikuse ja kasvatuskulude suhe, pakkumuse ja nõudluse suhe jne. 
 
Tagasi