facebook

Kõrvalmenüü ja filtrid

E-poe turvalisus

Meie jaoks on klientide isikuandmete kaitse väga oluline. All pool saate tutvuda meiepoolse kliendiandmete käsitlemisega , see puudutab kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus Internetis on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.
 
Isikuandmete kogumine
Teie isikuandmed on vajalikud e-poes ostu sooritamisek, tellimuste täitmiseks ja saatmiseks. Kogutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja isikukoodi ning teisi andmeid). Isikukoodi vajame selleks, et püsikliendid saaksid soovikorral kasutada oma isiklikku soodustust ka laatadel ja messidel - nimelt peagi võtame kasutusele id-kaardi põhise kliendikaardi. 
 
Lisaks kogume isikuandmeid uudiskirjaga liitumiseks. Liitumine on vabatahtlik ja sisaldab kliendi meiliaadressi.
 
Kogutud isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmeid kasutame kauba kohale toimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente tooteuudistest, kampaaniatest ja sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast adressaatide seast igal ajal eemaldada.
 
Isikuandmete kaitse
Rakendame kõiki ettevaatlusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
 
Turvalisus
Kõiki isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalse infona. E-poe ja pankade vaheline andmeside kanal on krüpteeritud, mis tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
 
Tingimuste muudatused
Meie e-poodi kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kliente uudiskirja vahendusel. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@armastusest.ee
Tagasi