Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

15 toitu kuumaks ööks

by Armastusest Inspireerituna OÜ Armastusest Inspireerituna OÜ on 13.12.2020

15 toitu kuumaks ööks

Siin on Teile 14 toidusoovitust armastusest tulvil päevaks! Kõik need tooted on saadaval ka meie e-poes.

Viigimarjad. Aminohapete rikastel viigimarjadel usutakse olevat nii seksuaalset iha kui ka vastupidavust parandav toime.

Ananassid. Lisaks sellele, et ananassid varustavad keha C-vitamiiniga, on tegemist suurepärase mangaani allikaga. Sajas grammis ananassis on 67% päevasest mangaani vajadusest ja sellel põhjusel kasutatakse ananassi sageli loodusliku potentsiravimina. Mangaanipuuduses keha libiido on madal, eriti mõjutab see mehi, kellel väheneb lisaks sperma kogus.  

Banaanid. Neis sisalduv bromeliin tõstvat meestel iha. Samuti on neis kaaliumi, ribofalviini ja B2 vitamiine, mis aitavad kaasa vastupidavusele. 

Kakao/tume šokolaad. Kui puhtad kakaooad (näiteks koos kuivatatud banaanilaastudega) tunduvad liiga eksootilised, proovi toorkakaod või tumedaid šokolaadinööpe. Kakao aitab kaasa eritusseisundile ning suurendab heaolutunnet, mida tõukab tagant looduslik kofeiin.

Pähklid ja mandlid. Osa pähklitest on suisa viljakuse sümboli staatuses. Omega-3 rasvhapped aitavad vajalike hormoonide tootmisele kaasa ning suurendavat ka naiste suguiha.

Vanilje. Vürts mitte ainult ei lõhna nagu armastus, vaid mõjub ka samamoodi. Lisage kübeke vaniljet vahukoorele ja see võib teha imesid!

Kirsid. Kirsid väärivad kiitust oma kaaliumi ja antioksüdantide sisalduse poolest ning aitavad säilitada iha partneri vastu.

Kõrvitsaseemned. Kui Sinu mehele ei meeldi seemneid krõbistada, siis peida need nt salati vm toidu sisse ja kiida seemnete magneesiumisisaldust.

Maka. Tegemist pole küll kiire afrodisiaakumiga, kuid maka pulbril aitab järjepideval tarbimisel kaasa hormoonide talitustele parandades nii seksuaalset iha kui ka võimekust.

Pistaatsiapähklid. Neis pähklites on palju proteeini, kiudaineid ja tervislikke rasvu. Pistaatsiad aitavad alandada vererõhku (kõrge vererõhk on mõnikord erektsioonihäirete põhjustaja). Ühes uuringus tarbisid mehed 3 nädala vältel iga päev 100 grammi pistaatsiapähkleid ning paranes nii verevarustus nende peenises kui ka erektsiooni tugevus.

Basiilik. Selle maitseaine lõhn ja maitse muudab peaaegu iga toidu paremaks. Lisaks on basiilik tuntud afrodisiaakum. Lisa vürtsi pastatoidule, salatile ning su süda on valmis kõigeks, mis õhtusöögile järgneb.

Kaneel. Soojendavad vürtsid nagu kaneel on tuntud afrodisiaakum – ainuüksi nende lõhn parandab tuju, lõdvestab ja lisab voodielule särtsu kaneeliga või raputa pisut pulbrit väikestesse anumatesse.

Chia seemned. Rohkelt tsinki, rauda, kiudaineid ja proteiini - need toitained aitavad parandada verevarustust ja vastupidavust.

Ingver. Tuntud afrodisiaakum, millega on leevendatud impotentsust, aga ka enneaegseid seemnepurskeid ja vähest vastupidavust. Joo ingveriteed või tee ingveri-kaneeliküpsiseid.

Datlid. Uuringutes on leidnud tõestust, et vitamiini- ja mineraalirikkad datlid parandavad sperma kvaliteeti ja kvantiteeti ning tegu on ühe parima loodusliku abivahendiga meeste viljakuse tõstmiseks. Dattel soodustab ka vastavate hormoonide tööd, misläbi paraneb nii seksuaalne võimekaus kui ka vastupidavus.