Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

Kasesiirup - peen alternatiiv muudele magustajatele

by Armastusest Inspireerituna OÜ Armastusest Inspireerituna OÜ on 08.11.2020

Kasesiirup - peen alternatiiv muudele magustajatele

Armastusest e-poes on mahe kasesiirupi müügil 100ml pudelis. Kasesiirup on elegantne ja uhke alternatiiv teistele magustajatele.

Foto: depositphotos

Kasesiirup on looduslik magustaja, mida saadakse kasepuudelt. Selleks puuritakse puusse aus ning sisestatakse kraan, mille läbi voolab kasemahl ämbrisse. Kasesiirupi tootmine ei kahjusta kasepuid ning saaki võib saada ühelt puult mitu aastat. Saadud vedelik on suuresti vesi ning seda peab hiljem keetma siirupi eraldamiseks. Kasesiirupit on võrreldes vahtrasiirupiga keerulisem toota, sest selles on suurem vee ning madalam suhkru sisaldus. Kasemahla tootmisel ei kasutata kemikaale - tegu on täiesti maheda tootega.

Foto: pixabay

Kasesiirup on võrreldes vahtrasiirupiga natukene magusam, see on pruunika värvusega ning kleepuv nagu mesi. Seda kasutatakse toitudes tavaliselt samamoodi nagu vahtrasiirupit. Kasesiirupil on samas peenem aroom ja maitse ning restoranides pakutakse seda erilise kogemuse saamiseks.  

Tumedal kasesiirupil on intensiivne metsaliku nüansiga karamelline maitse. Tume kasesiirup sobib hästi liha, kala või salati maitsestamiseks. Samuti võib seda edukalt kasutada liha, kala või näiteks köögiviljade marineerimisel või röstimisel. Kasesiirupi headus ei piirdu ainult soolaste toitudega, vaid see sobib ka hästi küpsetistele, jäätisele ja hommikusöögi helvestele. 

Kasesiirupis on korralikus koguses aminohappeid, mineraale, ensüüme, antioksüdante ja vitamiine. Sarnaselt kookosveele on sellel keha puhastavad omadused, mis teevad sellest suurepärase peavalu leevendaja. Kasesiirup on enda puhtuse tõttu taas hea alternatiiv valgele suhkrule. 

Allikad: sugar-and-sweetener-guide.com, birchsyrup.eu (Kasekunst)

Kui sulle see artikkel meeldis, jäta oma arvamus kommentaaridesse või lisa reaktsioon. Proovime luua oma lugejatele kvaliteetset ja huvitavat sisu. 

Huvitavatest pakkumistest esimesena teada saamiseks telli ka meie uudiskirja.