+3725268251

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kliendikogemus: kuidas nutikalt osta ja raha säästa?

10.07.2019 / 0 kommentaari
Kliendikogemus: kuidas nutikalt osta ja raha säästa?

Oleme seda ennegi öelnud, et meil on maailma parimad kliendid. See tagasiside on selle tõestus - lahkesti jagavad nad oma kogemust. 

Aive (38): "Segan ise oma smuutipulbrid kokku, sest see tuleb kordades soodsam, kui poest nn valmissegusid osta. Minu praeguses purgis on 100 gr pakid klorella, spirulina, odraorase, luukumi ja baobabi pulbrit. Segan seda keefiriga, lisan chia ja linaseemneid, peale värskeid marju." 
Helen (42): Meil on suur pere, ja seepärast ostan korraga alati suuremad kogused. Näiteks ühes kuus 5kg riisi, järgmisel kuul 5kg datleid. Muidugi me ei söö neid kuu ajaga ära, aga sel moel on võimalik väljaminekuid kuude lõikes jagada ja teisalt ka toidu pealt raha kokku hoida. Kuna tellimused on alati üle 50 euro, oleme valinud tasuta kullerteenuse, seega pole ka tassimisega muret. 
Kristofer (20): Kogun sõprade tellimused kokku ja sellega säästame pakiautomaadi tasu. Tudengitel on alati raha vähe ja kuigi me tahaks osta suurema koguse, pole meil varusid kuskil hoida ning esialgu on lihtsam käia välja väiksem summa. 
Karmo (27): Mis eriline nipp see ikka on, aga esimesena vaatan üle alati sooduspakkumised. Väikseid pakke üldiselt ei osta, kui tahan teada, kuidas mõni uus toode maitseb, olen leidnud võimaluse maitsta seda näiteks laadal. 
Tiiu (56): Kingitustega on alati häda, aga olen tõesti viimasel ajal avastanud, et toidu kinkimine pakub rõõmu, olgu tegu pereliikme või kolleegiga. Valik on ju lai ning kõikide maitsetega ise tutvuda ei jõua. Kodus olevatest toodetest pakin kingituse kas tsellofaani või purki. Endale pakub ka selline värvide ja maitsetega mängimine rõõmu. 

Kommentaarid