+3725268251

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Pähklid ja seemned vajavad jahedust

01.10.2019 / 0 kommentaari
Pähklid ja seemned vajavad jahedust

MIKS? Õigustatud küsimus.

Meie müüdavad mahepähklid on soolamata ja röstimata, samuti vabad säilitusainetest, mis pähklid n-ö kuivemaks muudab ja seeläbi vähendab riknemise ohtu. 

Pähklid ja seemned on tuntud ja hinnatud oma kasulike rasvade ja rasvhapete poolest. Pähklitest ja seemnetest tehtud piimad ja võid on toitvad ja rammusad. aga nagu piim ja või lähevad toasoojas seistes pahaks, juhtub sama ka pähklite ja seemnetega. 
Lahtiselt, toatemperatuuril kausis või köögikapis karbis, mille kaas pole õhukindlalt suletud, võivad mahepähklid ja -seemned toatemperatuuril rääsuda isegi kuni kahe nädalaga. See tähendab, et nende maitse on kibe. Sama võib juhtuda ka mahe-teraviljaga, nt kaerahelvestega. 
Rääsumisele eelneb maitseomaduste kadumine - maitse on tuim, mittemidagiütlev. 

Kuigi liigsed pakendid ei meeldi meilegi, meeldib meile veel vähem toidu ära viskamine. Kuna me pole veel suutnud leida head kompromissi pakendivabaduse ja toote kvaliteedi tagamise vahel, pakumegi võimalust osta ka 1kg pakkides ja müüme suurpakendeid ka jaeklientidele. 

Nagu kõiki teisi tooteid, hoiame ka meie pähkleid laos jahedas - maksimumtemperatuur on +10 kraadi. 

Vaata meie e-poe pähkli-ja seemnevalikut! 

Soovitame ka Sinul panna pähkli-ja seemnepaki kodusesse külmikusse, seal on neile sobiv temperatuur. Minigrip koti saad mugavasti sulgeda.
Sobivad säilitustingimused leiad ka toote etiketilt.

Kas oled märganud, et ka datleid peaks kindlasti külmikus hoidma.

Kommentaarid