+3725268251

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Pakume laulu-ja tantsupeolistele maitsvaid snäkke!

01.07.2019 / 0 kommentaari
Pakume laulu-ja tantsupeolistele maitsvaid snäkke!

Käesolev aasta on meilegi väga eriline, sest oleme esimest korda väljas Tallinnas, suurel üldtantsu-ja laulupeol.

Oleme väga rõõmsad ja tänulikud, et osutusime valituks. Konkurss kauplejatele oli tihe, näiteks Laulupeole pääses vaid kolmandik neist, kes selleks soovi avaldasid. Ka tantsupeole osaluspääs selgus alles juuni alguses.

Rõõm on kohtuda nii paljude inimestega, kes traditsioone väärtustavad. Snäkivarusid soovitab lähedal hoida ka laulu-ja tantsupeo meditsiiniteenistus. Lähemalt saad lugeda siit

Meie välkpood on avatud Läänetribüüni taga, tuletorni juurde viiva tee ääres. Otsi valget telki, millel kiri Armastusest Inspireerituna (vt pilti vasakul).

Kaasa oleme võtnud kõike seda, mida saad kohapeal süüa ja oma jõuvarusid taastada: kuivatatud puuviljad, pähklid, seemned. Ka chia seemneid pakkisime kaasa, et saaksid neid veepudelisse lisada ja sel moel tõelise jõujoogi teha. Tasuda saab nii sularahas kui ka kaardiga. Välkpood jääb avatud tantsupeo lõpuni. 

Samamoodi Lauluväljaku, kus avab meie välkpood uksed neljapäeval ja jääb avatud pühapäeval, peo lõpuni. Asukoht on sellel kaardil, seega võid julgesti meid juba pikkade proovipäevade ajal külastada. Kõik tooted on taassuletavates pakendites, seega saad meie tooteid nosida ka pärast pikka proovipäeva teel koolimajja, koju või sõbra juurde. 

Meie asukoht Lauluväljakul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kommentaarid