+3725268251

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Suviste ilmadega võta kaup pakiautomaadist kiiresti!

05.06.2019
Suviste ilmadega võta kaup pakiautomaadist kiiresti!

Armsad kliendid!

Kuigi suvine soojus võib olla oodatud ja mõnus, ei ole see püsivalt sobiv paljudele meie toodetest: seemned ja pähklid on röstimata, soolamata ning jahedust vajavad ka kakaotooted, samuti datlid, viigimarjad jt.Meie laos, Tartus on nad +6-+10 kraadi juures. 

Palume väga, et läheksite kaubale, mille olete tellinud pakiautomaati, järele esimesel võimalusel. Ehk nii kiiresti, kui vähegi võimalik.
Lisaks välimusele võivad muutuda ka maitseomadused. Me ei saa vastutada toote püsivalt muutunud välimuse ega maitseomaduste eest, mis on tekkinud seoses kauba hoidmisega pakiautomaadis. See kõik on kirjas ka meie ostutingimuste lehel. 


Itella (Smartpost) pakiautomaadid asuvad kauplustest sees (on toatemperatuuril), kuid Omniva pakiautomaadid asuvad välitingimustes. Seega on tingimused pakiautomaadis suvel leebelt öeldes troopilised ja nagu me hästi teame, siis šokolaadi/kakaovõi puhul pole vaja palju, et see sulama hakkaks. 
Kui teate juba tellimust esitades, et Teil ei ole võimalik pakiautomaati kiiresti järele minna, kaaluge kohaletoimetamise valikuna kullerteenust. Kui tellimus on üle 50 euro, on see Teile tasuta. Tartus on võimalik kaubale ka ise järele tulla.
Tootja tagatud kvaliteet ning parimad maitseomadused säilivad vaid pakendil märgitud tingimustes, seega pole ka toodete pikaajalisem toatemperatuuril hoidmine mõistlik.

Armastusega, Teie mahetoidu maaletooja.