+3725268251

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Vaata, siin on Sulle alternatiiv lastele jõulupakkideks

30.09.2019
Vaata, siin on Sulle alternatiiv lastele jõulupakkideks

Kui kõne alla tulevad lastele jõulude aegu tehtavad kingitused, on Eesti väga suur riik. Mõni laps saab 4 kommipakki (lasteaiast/koolist), kohalikult omavalitsuselt ja mõlema vanema töökohalt. 

Kui lisame sinna vanavanematelt ja/või tädidelt-onudelt kingitustesse lisatud šokolaadid, pulgakommid vm maiustused, kõlab see nagu nädalaid kestev suhkru üledoos. 

Armastusest Inspireerituna pakub Sulle rahulikumaid ja Su lapsele kommidest tervislikumat alternatiivi. Seda enam, kui pead lasteaias-koolis antava kingituse ise kinni maksma. 

Sõltumata sellest, kas Sinu eelarve on 5, 10, 15 eurot või rohkem, teeme jõulupaki Sinu lapse maitse järgi. 

Näiteks 5 euro eest saab marja-ja pähklisegu, kus sees on rosinad, mooruspuu marjad, goji marjad ja india pähklid. Maitsev, parajalt magus, mitmekülgne ja toitev. 

Aga saab teha ka komplekti, kus sees 2-3 sorti erinevaid puuvilju - näiteks mangolaastud ja aprikoosid või banaanilaastud. Kõik 100% mahetoitu. 

Sina ütle meile eelarve, meie leiame lahenduse, pakume variandid, pakime (Eestis ise kohapeal) ja toimetame õigeks ajaks kohale. 

JAH, kui soovid spetsiaalset etiketti, näiteks "Väga heade laste kingipakk" vms, siis see on võimalik! 

Kas ikka lapsed söövad selliseid asju? Söövad, ka need, kes kipuvad toitu valima.  Näeme seda välkpoodides sageli. Laps on rõõmus, emme-issi ka, ja meil ka hea meel. Põhjus, miks laps "midagi ei söö" võib peituda selles, et tema maitsemeel on tundlikum ja mittemaheda kaubaga kaasnevad lisaained on tema maitsenäsadele vastuvõetamatud. Seepärast söövadki meie rosinaid ka lapsed, kes nn poerosinaid ei söö, sest "neil on imelik maitse". 

Sinul pole vaja teha muud, kui koolis-lasteaias idee välja käia ning jagada meie telefoninumbrit ja/või e-posti aadressi. Leiad need postituse lõpust. Võid ka ise meile kirjutada ja vihjata, milline töökoht, lasteaed või kool on laste tervisest hooliv. Eestis on paljud haridusasutused ja töökohad kuulutanud end tervist edendavateks - aitame nad veel ühe nüansi võrra lähemale! 

Võta ühendust: 5197 3306 või birgit(ätt)armastusest.ee